۶ بازی برای نصب بر روی فلش مموری

شما می‌توانید یک بازی تیراندازی روی فلشتان بریزید و با خود به اداره ببرید! باور نمی‌کنید؟ از این‌جا نسخه‌ی پرتابل AssaultCube را دانلود کنید.

در ضمن این بازی قابلیت شبکه کردن هم دارد. یعنی می‌توانید کامپیوترهای شرکت را که به هم شبکه شده‌اند به یک گیم‌نت تمام عیار تبدیل کنید و …

Cave Story: بازی ۸-بیتی

cavestory2

ترجیح می‌دهید بازی تیراندازی‌تان دو بعدی باشد؟ این بازی را امتحان کنید. این بازی از سال ۲۰۰۴ ساخته شده ولی واقعاً اقلاً ۲۰ سال قدیمی‌تر به نظر می‌رسد! این بازی را از این‌جا دانلود کنید.

FreeCiv: Empire Building

freeciv7

به بازی‌های استراتژیک علاقه‌ی بیشتری دارید؟ بهترین نوع بازی‌های استراتژیک بازی‌های تمدن‌سازی هستند. FreeCiv هم یک نمونه از آن‌هاست. این‌جور بازی‌ها برای محیط کار مناسب‌تر هستند. چون به اندازه‌ی کافی شما را به مانیتور خیره می‌کنند و هرکس نداند فکر می‌کند چه کار مهمی دارید انجام می‌دهید! در هر حال این بازی از این‌جا قابل دانلود است.

Battle For Wesnoth

wesnoth4

ذهنتان را کاملاً درگیر می‌کند. این یک بازی ماجراجویی با موسیقی بسیار مهیج است. برای دانلودش این‌جا کلیک کنید. ارتش خود را بسازید و لذت ببرید.

Hedge Wars

hedgewars-gameplay-1

بازی Worms دهه‌ی ۹۰ را یادتان است؟ اگر از این سبک بازی‌های استراتژیک خوشتان می‌آید، Hedge Wars را به شما پیشنهاد می‌کنم که از این‌جا می‌توانید دانلودش کنید.

OpenTTD: شبیه‌ساز شبکه‌ی حمل و نقل عمومی

openttd

اگر از طرفداران و دوستداران بازی Transit Tycoon که دهه‌ای پیش معرفی شده‌بود، هستید، مطمئناً OpenTTD هم می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. در این بازی شما باید مدیریت حمل و نقل عمومی یک شهر را به دست بگیرید. به نظر یکنواخت می‌آید، اما جداً اعتیادآور است. برای دانلودش سری به این‌جا بزنید.

/ 0 نظر / 20 بازدید