چگونه اکانت ایمیل خود را از یک سرویس‌دهنده به اکانت دیگری در سرویس‌دهنده دیگر ا

انتقال به اوت‌لوک

هات‌میل یا همان اوت‌لوک مایکروسافت در TrueSwitch بسیار یکپارچه است، بنابراین به راحتی می‌توان ایمیل‌های خود را از یاهو، جیمیل، AOL و… به آدرس اوت‌لوک یا هات‌میل منتقل کرد. مشابه این سرویس، ممکن است برای کپی کردن ایمیل‌ها از اکانت قدیمی هات‌میل به آدرس جدید هات‌میل استفاده کرد.

انتقال به یاهو

یاهو نیز مانند هات‌میل در TrueSwitch  یکپارچه است و به آسانی انتقال ایمیل‌ها از اکانت‌های دیگر به یاهو صورت گیرد. همچنین می‌توان ایمیل‌ها را از یک اینباکس یاهو بدون ارتقا به یاهو میل پلاس کپی کرد.

انتقال به جیمیل

یکی از ویژگی‌های ایجاد شده در جیمیل، Fetcher است. این ویژگی امکان دانلود ایمیل‌ها را از پنج اکانت مختلف که از دسترسی POP پشتیبانی می‌کنند، به شما می‌دهد. بنابراین ممکن است از این ویژگی برای انتقال ایمیل‌ها به هات‌میل یا AOL (که هردو از POP3 رایگان پشتیبانی می‌کنند) به جیمیل استفاده کنید؛ اما اگر بخواهید از یاهو به جیمیل مهاجرت کنید کمی دشوار اما امکان‌پذیر است.

انتقال از یاهو به جیمیل یا اوت‌لوک بدون POP

اکانت رایگان یاهو از IMAP یا POP3 پشتیبانی نمی‌کند و شما نمی‌توانید ایمیل‌هایتان را به جیمیل یا اوت‌لوک انتقال دهید. در یاهومیل پلاس با پرداخت سالیانه ۲۰ دلار، می‌توان دسترسی POP3 را به اکانت خود اضافه کنید. اما ترفند رایگان و جایگزین دیگری نیز وجود دارد:

2014-05-29_142604

۱٫ یک اکانت جدید در هات‌میل بسازید و همه‌ی ایمیل‌های یاهو خود را با سرویس TrueSwitch به طور رایگان به هات‌میل انتقال دهید.

۲٫ حال ایمیل‌هایتان در هات‌میل است و شما با تنطیم کردن POP3، پیام‌های یاهو را به جیمیل از طریق هات‌میل منتقل کنید.

کپی کردن ایمیل‌ها از مایکروسافت اکسچنج

هرسازمانی قوانین خود را در رابطه با ایمیل‌های خود دارد. بنابراین اگر سرویس اکسچنج دسترسی  POP یا IMAP ارائه کند، می‌توانید به راحتی پیام‌ها را به هریک از اکانت‌های وب میل رایگان، همان‌طور که در بالا ذکر شد، انتقال دهید. همچنین می‌توانید به راهنمای زیر که به زبان انگلیسی نوشته‌ شده‌اند مراجعه کنید:

گام بعدی

حال که ایمیل‌هایتان به آدرس جدید منتقل شد می‌توانید یک  vacation responder برای اکانت قدیمی خود تنظیم کنید تا به طور خودکار آدرس جدیدتان را به کانتک‌ها اطلاع دهد. همچنین از این راهنما که قبلا برای شما در گویا آی‌تی منتشر کرده‌ایم برای مدیریت چندین آدرس ایمیل استفاده کنید.

/ 2 نظر / 44 بازدید
منجی بلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام منجی بلاگ با استعانت از خداوند متعال و اهل بیت ع بدون هیچ چشمداشتی جهت ذکر و احیای یاد اهل بیت و دین مبین اسلام و همچنین کمک به زنده نگه داشتن یاد امام زمان عج اقدام به ساخت سیستم وبلاگدهی بر مبنای لقب پر برکت منجی دو عالم امام مهدی ع کرده است. لذا از دوستداران و مومنین به درگاهش دعوت به عمل می اورد که در این راستا هم یار منجی بلاگ شده و اجر دنیوی و اخروی را نصیب خود گردانند. شما که از اهل فن و اهل قلم اهل بیت ع هستید با یاد و نام شهدای صدر اسلام تا کنون می توانید در این راستا قدمهای موثری بردارید.. لازم به ذکر است که منجی بلاگ در محتوای سایت اصلی و همچنین وبلاگ های منتشر شده توسط کاربران گرامی هیچگونه تبلیغی قرار نمی دهد و فقط با هدف مشارکت در تقویت ارزش های اسلامی گام بر می دارد بلکه سهمی هر چند کوچک نصیب خود گرداند. و من ا... التوفیق منجی بلاگ جهت ثبت وبلاگ به ادرس زیر بروید http://monjiblog.ir/register موفق باشید

سمیرا

سلام دوست عزیز ممنون از حضور سبزت در کوچه شهر دلم... لحظه ها گذرا و خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستيم را بدهم تا لحظه ها ماندگار وخاطرات گذرا شوند! موفق باشی و شاد[گل]