با افزونه “Momentum” ؛ به کروم خود رنگ و لعاب ببخشید !

اگر بخواهم افزونه “Momentum” را خیلی مختصر و مفید برایتان معرفی کنم ؛ باید بگویم که ؛ افزونه “Momentum” به نوعی با کمک گرفتن از لیست انجام کارها (To Do) ؛ به شما در انجام کارهای روزانه خود یاری می رساند و با تنوعِ پس زمینه های شگرف خود و رنگ و لعابی که دارد ؛ صفحه های سفید و بی روح New Tab های فعلی مرورگر گوگل کروم را جلا می بخشد و آراسته تر می کند.

Momentum_Todo

پس از دریافت و نصب این افزونه ؛ تنها کاری که باید انجام دهید آن است که یک Tab جدید باز کنید و از این جای کار به بعد خودتان بنشینید و تفاوت کار را نظاره کنید ! چرا که افزونه Momentum به صورت خودکار به اعمال تغییرات پرداخته است.البته در اولین باری که شما این افزونه را بر روی مرورگر گوگل کروم نصب می نمایید از شما نامتان را می پرسد که پس از درج نام خود ؛ خواهید دید که در هر ۲۴ ساعت شبانه روز ؛ بسته به زمانی که افزونه را اجرا نموده اید پیغام های صبح بخیر ؛ ظهر بخیر و عصر بخیر را دریافت خواهید نمود.تعویض خودکار پس زمینه های جذاب توسط این افزونه نیز یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن است.البته از نشان گر وضعیت آب و هوا که در گوشه بالایی ( سمت راست ) قرار دارد هم نباید گذشت! شاید بتوانم بگویم که یکی از ویژگی های جالب افزونه Momentum که به چشمم آمد ؛ هوشمند بودن آن است ! چرا که در رابطه با عملی که احتیاج به توجه و نظارت شما را دارد ؛ قبل از اجرای آن عمل ؛ از شما سوال می پرسد و آگاهتان می کند.

2

Momentum doubles نیز بسیار کارامد است ! به شما این امکان را می دهد تا کارهای روزمره خودتان ( مثلا خرید مواد غذایی ؛ ایمیل فرستادن ؛ ملاقات هایتان و … ) را یادداشت کنید تا هیچ گاه از ذهنتان پنهان نماند و اجرای آن ها را فراموش نکنید.اگر کار مورد نظر داخل لیست را انجام داده باشید ؛ در کنارش یک علامت تیک موجود است که با انتخاب آن می توانید ؛ آن را غیر فعال نمایید.جالب است بدانید که Momentum تعداد کل کارهایی را که انجام داده اید را در قسمت فوقانی صفحه به شما نمایش می دهد.

.:: جهت دریافت و نصب افزونه Momentum برای مرورگر گوگل کروم خود ؛ اینــــــــــــــجا کیلیک نمایید ! ::.

/ 0 نظر / 24 بازدید