سامانه ای رایگان برای ارسال پیام کوتاه انبوه !!!

اگر خیلی خلاصه بخواهم Bulk.ir ؛ را به شما معرفی کنم باید در چند سطر بنویسم که ؛ Bulk.ir سامانه ای رایگان برای ارسال پیام کوتاه انبوه است و پایین ترین تعرفه ارسال پیامک را ارائه می کند. در کنار عضویت رایگان و تعرفه ارزان، بهترین بانک های شماره موبایل برای ارسال شهری، ارسال بر اساس پیش شماره، ارسال به کدپستی، ارسال بر اساس سن و جنسیت و ارسال به مشاغل و اصناف در سامانه وجود دارد.

tools

اما شاید برای شما این سوال پیش آید که میان این خیل عظیم شرکت ها و سامانه های ارائه دهنده ارسال پیامک ؛ چرا سرویس Bulk.ir می تواند گزینه متفاوت تری باشد !؟

پاسخ این سوال در امکانات بسیار خوب و گسترده ای است که Bulk.ir برای شما به ارمغان می آورد.

 • ساده ترین و آسان ترین راه ارسال پیامک در این سیستم استفاده از ابزار ارسال پیامک می باشد.این ابزار تعبیه شده ؛ برای فرستادن پیام کوتاه به افرادی است که شماره موبایل آن ها را در اختیار دارید. می توانید شماره های مخاطبان را تایپ کنید، از فایل اکسل یا فایل متنی ایمپورت کنید و یا از شماره هایی که قبلاً در دفترچه تلفن ذخیره کرده اید استفاده کنید.
 • اما ارسال شهری چیست !؟

bank

این ابزار برای ارسال پیامک به ساکنان یک شهر خاص است. اطلاعات مشترکین همراه اول و ایرانسل در بانک شهری سامانه موجود است و برای ارسال می توانید بر اساس شهر، اپراتور و نوع خط، مخاطبان خود را انتخاب کنید. بانکی که در ارسال شهری استفاده می شود تمامی شهرهای کشور را پوشش داده و ۴۵ میلیون شماره از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل دارد.

 • ابزار بعدی ؛ ابزار ارسال کدپستی ؛ است.با استفاده از این ابزار می توانید به ساکنان یک منطقه خاص از هر شهر پیامک ارسال کنید. شماره هایی مشترکین تلفن همراه بر اساس کدپستی محل سکونت آن ها در بانک کدپستی سامانه موجود است بنابراین برای ارسال به یک محدوده خاص کافیست ۳ تا ۵ رقم ابتدای کدپستی منطقه مورد نظر را بدانید.
 • آیا با کمک Bulk.ir ؛ می توان به صاحبان مشاغل و اصناف کشور نیز پیامک فرستاد !؟

  ابزار ارسال شغلی برای ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف کشور است. تاکنون بانک های متفاوتی از شماره های مشاغل منتشر شده که هیچ یک منبع رسمی نداشته و در نتیجه بروزرسانی نداشته اند. بانک موبایل مشاغل و اصناف این سامانه، به طور اختصاصی و از روش های صحیح تهیه شده بنابراین از نظر صحت شماره ها، تعداد شماره ها، کیفیت دسته بندی و بروز رسانی بی نظیر و استثنایی است.

 • ابزار ارسال سن و جنسیت :

ساده ترین راهکار برای بالا بردن بازدهی در ارسال های تبلیغاتی، محدود کردن مخاطبان به گروه های خاص سنی یا تمرکز بر روی جنسیت آن ها است. این ابزار تفکیک خوبی از شماره های مشترکین تلفن همراه بر اساس گروه های سنی و جنسیتی ارائه می کند. با در اختیار داشتن این شماره ها و تهیه محتوای مناسب برای هر گروه از مخاطبان می توانید پیامک های اثربخش و تبلیغات مؤثرتری داشته باشید.

 • ارسال رنجی چیست ؟!

این ابزار برای ارسال پیام کوتاه به شماره های فعال از دامنه یک پیش شماره خاص است. شماره هایی که پیش شماره یکسان دارند اغلب در یک شهر و یا محدوده مشخص ساکن هستند بنابراین با استفاده از ارسال رنجی می توانید مخاطبان را بر اساس پیش شماره های آن ها دسته بندی کرده و قشر بهتری را برای تبلیغات انتخاب کنید.

 • آیا قیمت تعرفه های Bulk.ir ؛ مقرون به صرفه است ؟!

Capture

تعرفه هایی که طبق سیاست های این سامانه تثبیت شده اند ؛ به شرح زیر می باشند :

 1. تعرفه ارسال پیامک ثابت است و به مقدار خرید اعتبار بستگی ندارد.
 2. تعرفه ارسال پیامک فارسی به همراه اول ۷۰ ریال و ایرانسل ۸۰ ریال می باشد.
 3. تعرفه ارسال پیامک لاتین به همراه اول ۱۷۵ ریال و ایرانسل ۲۰۰ ریال می باشد.
 4. ۸% مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ فوق افزوده می شود.
 5. اعتبار قیمت های فوق تا پایان سال ۱۳۹۳ می باشد.
/ 1 نظر / 20 بازدید